...


DIREKTORI PEGAWAI & KAKITANGAN UNIT FO/BO/RUNDINGCARA

BIL NAMA JAWATAN EMEL
1.

Siti Salwa binti Mustapa

Pegawai Syariah

salwa@esyariah.gov.my
2.

Rofidah binti Ali

Penolong Pegawai Syariah

rofidah@esyariah.gov.my
3.

Shaharin bin Abu Bakar

Pembantu Tadbir (P/O)

shaharin@esyariah.gov.my
4.

YM Sharifah Zakiyah binti Syed Ahmad

Pembantu Tadbir (P/O)

zakiyah@esyariah.gov.my
5.

Syarafina Nabila binti Azmi

Pembantu Tadbir

syarafina@esyariah.gov.my
6. Hayati binti Salim Pegawai Khidmat Pelanggan yatisalim@esyariah.gov.my
7.

Ismail bin Mamat

Pembantu Operasi

ismailmamat@esyariah.gov.my
8.

Mohd Zainudin bin Mat Yunus

Pembantu Awam

zainudin@esyariah.gov.my


...
Malaysia
...
JKSM
...
MAMPU
...
JPA
...
SUK Terengganu
...
JKSN Johor
...
JKSN Pulau Pinang
...
JKSN Kedah
...
JKSN SELANGOR
...
JKSN PERLIS
...
JKSN Perak
...
HRMIS