...


DIREKTORI PEGAWAI & KAKITANGAN JABATAN KEHAKIMAN SYARIAH TERENGGANU

BIL NAMA JAWATAN EMEL
1.

YAA. Tuan Haji Wan Mohd Zakri bin Wan Mohd

Ketua Hakim Syarie

zakri@esyariah.gov.my
2.

Haji Wan Abd Malik bin Wan Sidek

Ketua Pendaftar

malik@esyariah.gov.my
3.

Mohd Iskandar bin Muhammad Aziz

Pegawai Tadbir Negeri

mohd_iskandar@esyariah.gov.my
4.

Noor Afzan binti Adam

Pegawai Syariah

noorafzan@esyariah.gov.my
5.

Kamariah binti Ngah

Pen. Peg. Tadbir

kamariahngah@esyariah.gov.my
6.

Wan Azizi bin Wan Ali

Penolong Akauntan

wanazizi@esyariah.gov.my
7.

Nur Hanifah binti Harum

Pembantu Setiausaha / Setiausaha Pejabat

hanifah@esyariah.gov.my
8.

Mohd Arif bin Muda

Pem. Tadbir (P/O)

arifmuda@esyariah.gov.my
9.

Norma binti Abdullah

Pem. Tadbir (Kewangan)

norma_abdullah@esyariah.gov.my
10.

Normah binti Gani

Pem. Tadbir (P/O)

normahgani@esyariah.gov.my
11.

Noor Amira binti Abdul Manan

Setiausaha Pejabat

nooramira@esyariah.gov.my
12.

Wan Shohaila binti Wan Mohd Shariff

Peg. Khid. Pelanggan

shohaila@esyariah.gov.my
13.

Hayati binti Salim

Peg. Khid. Pelanggan

yatisalim@esyariah.gov.my
14.

Rushimah binti Abd Rahman

Pem. Tadbir (P/O)

rushimah@esyariah.gov.my
15.

Kamalia Iklima binti Shaharom

Pem. Tadbir (P/O)

kamalia@esyariah.gov.my
16.

Nur Haslinda binti Mukhtar

Peg. Khid. Pelanggan

nurhaslinda@esyariah.gov.my
17.

Wan Hussin bin Wan Ahmad

Pembantu Operasi

wanhussin@esyariah.gov.my
18.

Jusoh bin Embong

Pembantu Awam

jusoh_embong@esyariah.gov.my
19.

Wan Zakari bin Wan Ismail

Pemandu Kenderaan

wan_zakaria@esyariah.gov.my
20.

Noor Hafizi bin Mat Nor

Pemandu Kenderaan

hafizi@esyariah.gov.my
21.

Wan Mohd Kamal bin Wan Ngah @ Wan Arifin

Pemandu Kenderaan

wanmohdkamal@esyariah.gov.my
22.

Paihaizam bin Khalib

Pemandu Kenderaan

paihaizam@esyariah.gov.my




...
Malaysia
...
JKSM
...
MAMPU
...
JPA
...
SUK Terengganu
...
JKSN Johor
...
JKSN Pulau Pinang
...
JKSN Kedah
...
JKSN SELANGOR
...
JKSN PERLIS
...
JKSN Perak
...
HRMIS