...


DIREKTORI PEGAWAI & KAKITANGAN JABATAN KEHAKIMAN SYARIAH TERENGGANU

BIL NAMA JAWATAN EMEL
1.

YAA. Tuan Haji Wan Mohd Zakri bin Wan Mohd

Ketua Hakim Syarie

zakri@esyariah.gov.my
2.

YA.Tuan Haji Rosdi bin Harun

Pegawai Syariah

rosdi@esyariah.gov.my
3.

Tuan Haji Wan Abd Malik bin Wan Sidek

Pegawai Syariah

malik@esyariah.gov.my
4.

YA. Tn Haji Kamalruazmi bin Ismail

Pegawai Syariah

kamaruazmi@esyariah.gov.my
5.

Tuan Haji Mohd Nazri bin Yusof

Pegawai Syariah

nazri@esyariah.gov.my
6.

Tuan Mohd Iskandar bin Muhammad Aziz

Pegawai Tadbir Negeri

mohd_iskandar@esyariah.gov.my
7.

Noor Afzan binti Adam

Pegawai Syariah

noorafzan@esyariah.gov.my
8.

Nurul Huda binti Abdul Rahman

Pegawai Syariah

nurul_huda@esyariah.gov.my
9.

Mohd Fakhrudin bin Yusof

Pegawai Syariah

fakhrudin@esyariah.gov.my
10.

Siti Salwa binti Mustapa

Pegawai Syariah

salwa@esyariah.gov.my
11.

Nik Nor Ermiza Rozana binti Mustafa

Pegawai Syariah

ermiza@esyariah.gov.my
12.

Ahmad Najib bin Mohd

Pegawai Syariah

ahmadnajib@esyariah.gov.my
13.

Muhammad ‘Auni bin Mustaffa

Pegawai Syariah

auni@esyariah.gov.my
14.

Tuan Ahnaf bin Ahmad

Pegawai Syariah

ahnaf@esyariah.gov.my
15.

Abd Ghani bin Sulaiman

Pen. Peg Syariah

abdghani1@esyariah.gov.my
16.

Kamariah binti Ngah

Pen. Peg. Tadbir

kamariahngah@esyariah.gov.my
17.

Rofidah binti Ali

Pen.Pegawai Syariah

rofidah@esyariah.gov.my
18.

Azmil Hushairi bin Remli

Pen. Peg. Teknologi Maklumat

azmil@esyariah.gov.my
19.

Wan Azizi bin Wan Ali

Penolong Akauntan

wanazizi@esyariah.gov.my
20.

Nur Hanifah binti Harum

Pembantu Setiausaha / Setiausaha Pejabat

hanifah@esyariah.gov.my
21.

Mohd Arif bin Muda

Pem. Tadbir (P/O)

arifmuda@esyariah.gov.my
22.

Norma binti Abdullah

Pem. Tadbir (Kewangan)

norma_abdullah@esyariah.gov.my
23.

Hajjah Hilmiyah binti Yusoff

Pemb. Syariah

hilmiyah@esyariah.gov.my
24.

Normah binti Gani

Pem. Tadbir (P/O)

normahgani@esyariah.gov.my
25.

Zarina binti Zaki @ Hamzah

Pemb. Syariah

zarinahamzah@esyariah.gov.my
26.

Noor Amira binti Abdul Manan

Setiausaha Pejabat

nooramira@esyariah.gov.my
27.

Mat Rodzi bin Mohamad

Pem. Tadbir (P/O)

rodzi@esyariah.gov.my
28.

Shaharin bin Abu Bakar

Pem. Tadbir (P/O)

shaharin@esyariah.gov.my
29.

Wan Shohaila binti Wan Mohd Shariff

Peg. Khid. Pelanggan

shohaila@esyariah.gov.my
30.

Hayati binti Salim

Peg. Khid. Pelanggan

yatisalim@esyariah.gov.my
31.

Muhammad bin Che Idris

Pem. Tadbir (P/O)

muhammad_cheidris@esyariah.gov.my
32.

Rushimah binti Abd Rahman

Pem. Tadbir (P/O)

rushimah@esyariah.gov.my
33.

Rosmawati binti Wahid

Pembantu Syariah

rosmawati79@esyariah.gov.my
34.

Rus Farah Izzaty Binti Ruslan

Pembantu Syariah

rusfarah@esyariah.gov.my
35.

Mohamad bin Ali

Pem. Tadbir (P/O)

mdali@esyariah.gov.my
36.

YM Sharifah Zakiyah binti Syed Ahmad

Pem. Tadbir (P/O)

zakiyah@esyariah.gov.my
37.

Kamalia Iklima binti Shaharom

Pem. Tadbir (P/O)

kamalia@esyariah.gov.my
38.

Nur Haslinda binti Mukhtar

Peg. Khid. Pelanggan

nurhaslinda@esyariah.gov.my
39.

YM Engku Najihah binti Engku Mat

Pem. Tadbir (P/O)

najihah@esyariah.gov.my
40.

Azliman bin Ibrahim

Pem. Tadbir (P/O)

azliman@esyariah.gov.my
41.

Roslan bin Ali

Pembantu Operasi

roslan@esyariah.gov.my
42.

Ismail bin Mamat

Pembantu Operasi

ismailmamat@esyariah.gov.my
43.

Wan Hussin bin Wan Ahmad

Pembantu Operasi

wanhussin@esyariah.gov.my
44.

Encik Mohd Zamri bin Awang

Pembantu Operasi

zamri_awang@esyariah.gov.my
45.

Jusoh bin Embong

Pembantu Awam

jusoh_embong@esyariah.gov.my
46.

Abd Gahani bin Sulong

Pemandu Kenderaan

gahani@esyariah.gov.my
47.

Wan Zakari bin Wan Ismail

Pemandu Kenderaan

wan_zakaria@esyariah.gov.my
48.

Noor Hafizi bin Mat Nor

Pemandu Kenderaan

hafizi@esyariah.gov.my
49.

Wan Mohd Kamal bin Wan Ngah @ Wan Arifin

Pemandu Kenderaan

wanmohdkamal@esyariah.gov.my
50.

Paihaizam bin Khalib

Pemandu Kenderaan

paihaizam@esyariah.gov.my




...
Malaysia
...
JKSM
...
MAMPU
...
JPA
...
SUK Terengganu
...
JKSN Johor
...
JKSN Pulau Pinang
...
JKSN Kedah
...
JKSN SELANGOR
...
JKSN PERLIS
...
JKSN Perak
...
HRMIS