...


DIREKTORI PEGAWAI & KAKITANGAN JABATAN KEHAKIMAN SYARIAH TERENGGANU

BIL NAMA JAWATAN EMEL
1.

YAA. Tuan Haji Wan Mohd Zakri bin Wan Mohd

Ketua Hakim Syarie

zakri@esyariah.gov.my
2.

Haji Wan Abd Malik bin Wan Sidek

Ketua Pendaftar

malik@esyariah.gov.my
3.

Hilman bin Hajijan

Pengarah Bahagian Khidmat Pengurusan

hilman@esyariah.gov.my
4.

Noor Afzan binti Adam

Pegawai Syariah

noorafzan@esyariah.gov.my
5.

Mohd Hanafi bin Mahmud

Penolong Pegawai Tadbir

hanafimahmud@esyariah.gov.my
6.

Wan Azizi bin Wan Ali

Penolong Akauntan

wanazizi@esyariah.gov.my
7.

Nur Hanifah binti Harum

Setiausaha Pejabat

hanifah@esyariah.gov.my
8.

Noor Amira binti Abdul Manan

Pembantu Setiausaha Pejabat

nooramira@esyariah.gov.my
9.

Norma binti Abdullah

Pembantu Tadbir (Kewangan)

norma_abdullah@esyariah.gov.my
10.

Mohd Arif bin Muda

Pembantu Tadbir (P/O)

arifmuda@esyariah.gov.my
11. Sapura binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O)  
12.

Normah binti Gani

Pembantu Tadbir (P/O)

normahgani@esyariah.gov.my
13.

Azliman bin Ibrahim

Pembantu Tadbir (P/O)

azliman@esyariah.gov.my
14.

Rushimah binti Abd Rahman

Pembantu Tadbir (P/O)

rushimah@esyariah.gov.my
15.

Kamalia Iklima binti Shaharom

Pembantu Tadbir (P/O)

kamalia@esyariah.gov.my
16.

Wan Shohaila binti Wan Mohd Shariff

Pegawai Khidmad Pelanggan

shohaila@esyariah.gov.my
17.

Hayati binti Salim

Pegawai Khidmad Pelanggan

yatisalim@esyariah.gov.my
18.

Nur Haslinda binti Mukhtar

Pegawai Khidmad Pelanggan

nurhaslinda@esyariah.gov.my
19.

Mohd Saidi bin Abdul Rahman 

Pembantu Operasi

saidi@esyariah.gov.my
20.

Jusoh bin Embong

Pembantu Awam

jusoh_embong@esyariah.gov.my
21.

Wan Zakari bin Wan Ismail

Pemandu Kenderaan

wan_zakaria@esyariah.gov.my
22.

Noor Hafizi bin Mat Nor

Pemandu Kenderaan

hafizi@esyariah.gov.my
23.

Wan Mohd Kamal bin Wan Ngah @ Wan Arifin

Pemandu Kenderaan

wanmohdkamal@esyariah.gov.my
24.

Rusnizan bin Abd Latif 

Pemandu Kenderaan

rusnizan@esyariah.gov.my




...
Malaysia
...
JKSM
...
MAMPU
...
JPA
...
SUK Terengganu
...
JKSN Johor
...
JKSN Pulau Pinang
...
JKSN Kedah
...
JKSN SELANGOR
...
JKSN PERLIS
...
JKSN Perak
...
HRMIS